Головна » 2011 » Лютий » 05
"Динамо" (Київ, Україна) - "Зестафоні" (Грузія) 2:2 (2:0) (5:4-пен)

Голи: Ярмоленко (15), Мілевський (39) - Горгіашвілі (68), Цінамдзгврішвілі (79)

"Динамо": Шовковський (Коваль, 46), Сілва, Юссуф, Михалик, Алмейда (Бетао, 60), Вукоєвіч, Єрьоменко, Гусєв (Гільєрме, 60), Шевченко, Ярмоленко (Гармаш, 81), Мілевський (Кравець, 60) .

Стартовий склад "Зестафоні": Квасхвадзе Аладашвілі (Ломія, 80), Груіца (Кобахідзе, 53), Оніані, Еліава, Даушвілі, Дзарія, Апциаурі (Бенашвілі, 80), Бабунашвілі (Горгіашвілі, 53), Двалі (Піпія, 80), Цінамдзгврішвілі.

Стенограма матчу

З перших же хвилин «Динамо» застосовує пресинг по всьому периметру поля, але і футболісти «Зестафоні» також намагаються не відсиджуватися на своїй половині.

4 хв. Після пасу назад Шовковський почав обводити суперника в межах воротарського майданчика, у результаті, Ол ... Читати далі »
Просмотров: 643 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 05.02.2011 | Комментарии (0)

Донецький "Шахтар" пробився у фінал міжнародного турніру "Copa del Sol", що проходить в Іспанії, обігравши в матчі 1 / 2 фіналу норвезький "Русенборг" з рахунком 4:1.

Гра була зроблена вже до середини першого тайму. У дебюті гри Луїс Адріано увірвався в штрафну суперника та чітко пробив повз воротаря. На 17-й хвилині рахунок на табло подвоїв Дуглас Коста, якому вдався хороший дальній удар в нижній кут воріт. На 28-й хвилині третій гол забив Генріх Мхітарян.

У другому таймі "Русенборг" відіграв один м'яч на 66-й хвилині завдяки голу Осена, але останнє слово залишилося за "Шахтарем" - Вілліан забив пенальті, призначений за фол проти Едуардо.

Суперником "Шахтаря" у фіналі турніру будуть львівські "Карпати", які в півфіналі в серії пенальті обіграли норвезький "Олесунд". Гра відбудеться в понеділок.

"Шахтар" - "Русенборг" 4:1

"Шахтар": Пятов (Худжамов, 62), Срна, Чигринський (Кучер, 46), Ракицький, Рац, Хюбшман (Степаненко, ... Читати далі »
Просмотров: 618 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 05.02.2011 | Комментарии (0)