Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
)

Головна » 2011 » Лютий » 5 » Шахтар та Карпати зустрінуться в фіналі Copa del Sol
14:51
Шахтар та Карпати зустрінуться в фіналі Copa del Sol
Донецький "Шахтар" пробився у фінал міжнародного турніру "Copa del Sol", що проходить в Іспанії, обігравши в матчі 1 / 2 фіналу норвезький "Русенборг" з рахунком 4:1.

Гра була зроблена вже до середини першого тайму. У дебюті гри Луїс Адріано увірвався в штрафну суперника та чітко пробив повз воротаря. На 17-й хвилині рахунок на табло подвоїв Дуглас Коста, якому вдався хороший дальній удар в нижній кут воріт. На 28-й хвилині третій гол забив Генріх Мхітарян.

У другому таймі "Русенборг" відіграв один м'яч на 66-й хвилині завдяки голу Осена, але останнє слово залишилося за "Шахтарем" - Вілліан забив пенальті, призначений за фол проти Едуардо.

Суперником "Шахтаря" у фіналі турніру будуть львівські "Карпати", які в півфіналі в серії пенальті обіграли норвезький "Олесунд". Гра відбудеться в понеділок.

"Шахтар" - "Русенборг" 4:1

"Шахтар": Пятов (Худжамов, 62), Срна, Чигринський (Кучер, 46), Ракицький, Рац, Хюбшман (Степаненко, 46), Мхітарян, Коста (Тейшейра, 62), Жадсон (Едуардо, 46), Вілліан, Адріано (Морено, 71)

"Русенборг": Ерлунд, Лустіг, Дорсін, Бьярсмюр, Ольсен (Осен, 63), Вінснес (Ямтфаль, 61), Мольдскред, Шелбред, Вангберг (Лаго, 69), Хенріксен, Пріца (Бакенга, 46)