Головна » 2011 » Лютий » 5 » Динамо - Зестафоні 5-4
Динамо - Зестафоні 5-4
"Динамо" (Київ, Україна) - "Зестафоні" (Грузія) 2:2 (2:0) (5:4-пен)

Голи: Ярмоленко (15), Мілевський (39) - Горгіашвілі (68), Цінамдзгврішвілі (79)

"Динамо": Шовковський (Коваль, 46), Сілва, Юссуф, Михалик, Алмейда (Бетао, 60), Вукоєвіч, Єрьоменко, Гусєв (Гільєрме, 60), Шевченко, Ярмоленко (Гармаш, 81), Мілевський (Кравець, 60) .

Стартовий склад "Зестафоні": Квасхвадзе Аладашвілі (Ломія, 80), Груіца (Кобахідзе, 53), Оніані, Еліава, Даушвілі, Дзарія, Апциаурі (Бенашвілі, 80), Бабунашвілі (Горгіашвілі, 53), Двалі (Піпія, 80), Цінамдзгврішвілі.

Стенограма матчу

З перших же хвилин «Динамо» застосовує пресинг по всьому периметру поля, але і футболісти «Зестафоні» також намагаються не відсиджуватися на своїй половині.

4 хв. Після пасу назад Шовковський почав обводити суперника в межах воротарського майданчика, у результаті, Олександру, знову вивів команду на поле з капітанською пов'язкою, довелося вибити м'яч за бокову лінію.

8 хв. Ярмоленко добре віддав у штрафний майданчик на Гусєва, але Олег при прийомі занадто далеко відпустив м'яч і втратив перспективну можливість.

10 хв. Шевченка перехопив м'яч у центрі поля, віддав направо на Єременка, а сам кинувся в штрафну площу. Роман відмінно прострілив на лінію воротарського, Шевченко випередив воротаря, але пробив над поперечиною.

11 хв. Захисник «Зестафоні» невдало відкинув м'яч назад, Мілевський його перехопив, віддав на підключився Шевченка, але воротар буквально на мить випередив Андрія.

12 хв. Вукоєвич попереджений за порушення правил проти Дзаріі.

15 хв. ГООООЛ!! Ярмоленко пройшов уздовж лінії штрафної, обіграв кількох суперників і блискучим ударом метрів з 18-ти відправив м'яч під поперечину - 1:0!

18 хв. Затяжна атака «Динамо». Ярмоленко, Мілевський, Шевченко намагалися розіграти комбінацію до вірного, але удар останнього з лінії штрафного був заблокований захисником.

Футболісти «Зестафоні» намагаються грати у швидкий, комбінаційний футбол, використовуючи передачі на короткі дистанції. Втім, на тлі «Динамо» вони виглядають менш переважно.

22 хв. Бабунашвілі з лівого флангу виконував подачу зі штрафного, але м'яч став легкою здобиччю Шовковського.

25 хв. Знову небезпечно біля воріт грузинів. Данило на своїй половині поля перехопив м'яч і помчав уперед, підключив до атаки Мілевського - після прострілу Артема воротар кулаком вибив м'яч. Першим на добиванні виявився той же Данило, але зльоту пробив вище.

27 хв. Після навісу з правого флангу Шовковський не втримав м'яч у руках і ціною пошкодження забрав-таки м'яч у ногах нападника. На щастя, все обійшлося, і допомога лікарів не знадобилася.

29 хв. «Зестафоні» отримав право на «стандарт» у кількох метрах від штрафного, але Аладашвілі пробив поруч зі штангою.

32 хв. Після навісу з кутового Ярмоленко Алмейда неточно пробив головою.

33 хв. Мілевський, перебуваючи в межах штрафної, пробив з-під захисника - поруч зі штангою.

В одному з епізодів несолодко довелося Шевченка. Аладашвілі сильно віддавав пас на партнера, але влучив у живіт динамівського нападника. Андрію знадобилося пару секунд, щоб прийти в себе і продовжити гру.

39 хв. ГОООЛ!! Ярмоленко точні пасом знайшов у штрафному абсолютно вільного Мілевського, і Артем, розвернувшись, лівої ноги «уклав» м'яч під саму штангу - 2:0!

39 хв. Заміна у «Зестафоні». Замість Дзаріі вийшов Грігалашвілі.

Розігруючи одну з атак, Ярмоленко зіграв технічно, віддавши пас п'ятою на Шевченка, і тим самим викликавши вигук захоплення присутніх на трибуни вболівальників. До речі, їх зібралося чимало. Сьогодні в Марбельї футбольний день.

Свисток на перерву.

Володіючи повним територіальною та ігровою перевагою, «біло-сині» не дозволили супернику завдати жодного удару у ствір воріт Швковского.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

На другий тайм з капітанською пов'язкою команду вивів Шевченка.

46 хв. Гусєв уникнув оффсайдной пастки, спробував втекти до воріт, пробив з-під захисника, але м'яч пролетів в сантиметрах від штанги.

52 хв. Ярмоленко, отримавши пас на правому фланзі, змістився в центр і пробив у дальню «дев'ятку». М'яч пролетів біля хрестовини.

58 хв. Пауза в грі, пов'язана з наданням медичної допомоги пошкодив Алмейда. На жаль, бразилець не зможе продовжити гру.

62 хв. Швидка атака «Динамо»: Шевченко з правого флангу увірвався в штрафну, віддав пас на свіжого Кравця, але після удару Артема м'яч розминувся з дальньою штангою.

64 хв. Кравець підкараулив помилку захисника, недбало откинувшегося м'яч назад, але підстрахувати партнера Аладашвілі зміг заблокувати удар Артема.

65 хв. Шевченко закинув м'яч за спину захисникам, Гільєрме вискочив до воріт, але взявся обігравати воротаря і затягнув з ударом.

68 хв. ГОЛ. Перший удар в створ воріт «Динамо» призводить до голу. Дзарія вдало поборовся у штрафному, скинув м'яч назад під удар Горгіашвілі, і 17-й номер «Зестафоні» направив м'яч точно в правий від Коваля кут.

70 хв. Шевченка, увійшовши у штрафну з правого флангу, обігрався «в стінку» з Гільєрме, але захисник в останній момент завадив Андрію завдати точного удару з декількох метрів.

Вийшовши на заміну, активно діє на лівому фланзі атаки Кравець. Аладашвілі коштує чималих зусиль ліквідувати загрози, які виходять від швидких переміщень Артема. Але поки це йому вдається.

74 хв. Шевченка, отримавши м'яч на лівому фланзі, блискучим пасом вивів до воріт Гільєрме. Бразилець не дуже вдало прийняв м'яч, намагався перекинути вискочив з воріт голкіпера, але направив м'яч вище воріт.

76 хв. У футболістів «Зестафоні» майже нічого не виходить в лінії атаки. єдиний вихід - наносити удари здалеку. Ось і зараз Цінамдзгврішвілі вдарив метрів з семи, і м'яч став легкою здобиччю Коваля.

77 хв. Після пасу з глибини, один на один з воротарем вийшов Кравець, але, на жаль, пробив у штангу!

79 хв. ГОЛ. Не забиваєш ти - забивають тобі. Активні на протязі всього матчу Цінамдзгврішвілі таки домігся свого - з його ударом метрів з 18-ти Коваль впоратися не зміг.

Під кінець матчу футболісти обох команд помітно втомилися, тим не менш, динамівці намагаються забити переможний м'яч.

86 хв. Єрьоменко з кутового направив м'яч на лінію штрафної, Шевченко пробив зльоту - повз ворота.

87 хв. Черговий кутовий біля воріт «Зестафоні». Знову подача Єременко, Михалик пробив головою з лінії воротарської - трохи вище.

89 хв. Гармаш увірвався в штрафну з правого флангу, але захисник «ліжку» під удар Дениса і м'яч від його ноги полетів на кутовий.

Фінальний свисток

Оскільки формально матч проходить в рамках Marbella Cup, переможець матчу визначиться в серії післяматчевих пенальті.

Перші б'ють точні. Відзначилися Грігалашвілі і Гільєрме.

Не відстають від них і Еліава з Кравцем.

І ось перший успіх Коваля! Макс бере удар Оніані з "точки". Гармаш, у свою чергу, точний.