"Закарпаття" перемагає у спарингу!
"Закарпаття" - "Геліос" 1:0

Гол: Трішовіч,25 (з пенальті)

Склад команди:

1-й тайм: Бабенко – Чучман, Олефір, Нойок, Бойко – Райчевіч, Лисицин, Штурко, Нудний – Трішовіч, Давидов.

2-й тайм: Бабенко – Лень, Комарницький, Вайда, Бойко – Малиш, Муховиков, Микуляк, Штурко – Невуче, Бобаль

Вже на четвертій хвилині зустрічі м'яч опинився у воротах ужгородців. Захисники "Закарпаття" не догледіли за Дмитром Бровкіним, котрий свій шанс не упустив. Проте, гол зарахований не був через зафіксований офсайд у нападника.

Наа 11-й хвилині Бровкін знову пробив з відстані десятьох метрів від воріт прямо в Бабенка, після чого м'яч вилетів зі штрафної у поле.

Через п'ять хвилин "червоно-чорні" ледь не постраждали від надмірного захоплення атаками. Центрбек "Геліоса" Сергій Литовченко дозволив собі зайву самовпевненість і зробив украй непідготовлену передачу своєму голкіперові Олександрові Качоренко. Хтось з ужгородців "подарунком" ледве було не скористався, однак воротар "Геліоса", вчасно зорієнтувавшись, на мить випередив суперника і вибив м'яч подалі вперед.

На 33-й хвилині оборона "сонячних" дала ще один збій, і його наслідки виявилися для "Геліоса" фатальними. Володимир Чуланов на своєму правому фланзі допустив позиційний прорахунок, а ужгородці відразу із цієї зони вивели в штрафну на оперативний простір Нудного, прорив якого лише ціною порушення правил зупинив Качоренко - арбітр миттєво вказав на 11-метрову відмітку. Пробити наважився Олександар Трішовіч. 0:1.

До перерви результат не змінився. А от у дебюті другого тайму, зробивши в перерві три заміни, харків'яни чудом ледь не відновили паритет, а потім і зовсім - могли вийти вперед. На 53-й хвилині після флангової передачі від Олександра Акименко пробивав з дальньої відстані Андрій Кікоть, але м'яч просвистів біля самої стійки. Менш же ніж через хвилину вже Чуланов праворуч знайшов у штрафний Акименко. Той пробив метрів з п'яти, але Бабенко удар відбив.

Після цього ініціатива міцно перейшла до "сонячних", однак, оборона ужгородців працювала без помилок. На 75-й хвилині лише стійка виручила закарпатців після прицільного удару Акименко в дальній кут.

На 87-й хвилині, після невдало розіграного "сонячними" кутового, ужгородці провели контратаку . У результаті, вийшов випад "три в один", що не завершилася голом у ворота "Геліоса", завдяки майстерності голкіпера Качоренко. У відповідь Дудник, після розіграшу ще одного корнера у володіннях Бабенко, головою направив м'яч у хрестовину.

А на останній хвилині матчу команди залишилися в меншостях. За обопільну брутальність і некоректну поведінку достроково з поля були вилученіі захисник "Геліоса" Литовченко й нігерійський форвард "Закарпаття" Чарльз Невуче.