Гостей: 1
Користувачів: 0
)

Головна » 2011 » Березень » 14
Ужгородське «Закарпаття» провело другий спаринг на Кримському півострові. Суперником закарпатців стала місцева «Кримтеплиця» з Молодіжного. Ужгородці перемогли з рахунком 1:0. Єдиний м'яч у грі був забитий на п'ятій хвилині. Після подачі кутового у виконанні Матвія Бобаля вирізнився Сергій Давидов.

"Закарпаття" почало зутріч впевненіше за суперника. Вже на 2-й хвилині лише відмінна реакція Сергія Вокальчука перешкодила Сергієві Давидову забити після кутового, поданого Сергієм Нудним із правого флангу.
Через декілька хвилин ситуація повторилася дзеркально. Подача йшла тепер із протилежного флангу. Виконав навіс Матвій Бобаль. А замикав все той же Давидов - 0:1.

Після цього м'яча гра вирівнялася. Але її темп більше влаштовував владіюче перевагою в рахунку "Закарпаття". До перерви в кримчан було лише пару можливостей, щоб відігратися. На 22-й хвилині Андрій Бойко ледве не зрізав м'яч у свої ворота після розіграного молодіжненцями кутового. Захисник "Закарпаття" потрапив у п ... Читати далі »

Просмотров: 765 | Добавил: fanatyk | Дата: 14.03.2011 | Комментарии (0)