Неділя, 28.04.2024, 09:24

Головна » 2011 » Січень » 27
До групи новачків, які покинули розташування «Закарпаття» приєднався і ганський півзахисник Прінц Антві. Наставник ужгородців Ігор Гамула вирішив розпрощатися з ганцем після першого контрольного поєдинку закарпатців із збірною області.

«Для того, щоб легіонер грав у складі нашої команди, він, принаймні, повинен бути на дві голови сильніший за вітчизняних футболістів. Цього в Прінца я не помітив», - зауважив Ігор Гамула.

Нагадаємо, що на початку грудня керівництво клубу підписало попередню угоду з ганцем.

Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»

Просмотров: 554 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 27.01.2011 | Комментарии (0)

28 січня ФК «Закарпаття» запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію на тему «Підсумки першої половини сезону 2010/2011 та підготовка до весняної частини першості». З мас-медійниками зустрінуться головний тренер команди Ігор Гамула та керівництво клубу.

Місце проведення – готельно-ресторанний комплекс «Янтар» с. Сторожниця

Початок заходу о 12.45 год
Просмотров: 538 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 27.01.2011 | Комментарии (0)

Лише чотири футболісти з 18 новачків, які були на перегляді в «Закарпатті» прийшлися до вподоби коучу Ігорю Гамулі після першого контрольного матчу з збірною області. Серед них нападник Євген Сантрапинських з «Буковини», його партнер по «Буковині»- досвідчений захисник Володимир Олефір, який належить столичній «Оболоні», Віктор Мельник, попереднім клубом якого була луцька «Волинь» та хавбек Сергій Нудний з ПФК «Севастополь».

Слід відмітити, що після піврічної перерви до «Закарпаття» повернувся нападник Сергій Давидов з харківського «Металіста».

Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»
Просмотров: 552 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 27.01.2011 | Комментарии (0)

Могие говорят: «Стабильность - признак мастерства». Когда есть стабильный результат, есть и успехи клуба, и прогресс игроков. Но важен ли в футболе такой фактор, как стабильность состава? Насколько долго должен задерживаться игрок в одном клубе? И стоит ли футболисту всю карьеру провести в форме одной команды?

В этой ситуации разбирается один из журналистов британского издания Guardian, который вычислил, сколько лет в среднем задерживаются футболисты в том или ином клубе. Результаты несколько интересные, а моментами сенсационные.
Самые доверчивые тренеры в мире - Сэр Алекс Фергюсон и Арсен Венгер. Именно у этих наставников «Манчестер Юнайтед» и «Арсенала» игроки если приходят, то остаются надолго. Отсюда и успех не только в пределах Англии, но и Европы (относится это пока лишь к первым). Да и сами тренеры практически неприкасаемые для своего руководства, ведь и один и второй проработали в свои ... Читати далі »
Просмотров: 574 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 27.01.2011 | Комментарии (0)

«  Січень 2011  »