Гостей: 1
Користувачів: 0
)

Головна » 2010 » Листопад » 17

Голи: Боровков 35 (авт.), Бойко 44, Штурко 52, Невуче 90 - Бровченко 27, Романчук 69

"Закарпаття” і "Прикарпаття” завершили програму матчів першої ліги у 2010 році очним протистоянням. Команди перебувають на полярних місцях у турнірній таблиці. Тож цей факт здавалося «вбив» інтригу ще до початку поєдинку.

Старт поєдинку був за господарями поля, які постійно володіли ініціативою. Власне, це була тільки перевага, котра протрималася лише до 27 хвилини: гравець івано-франківців Бровченко невідпорним ударом відкрив рахунок у зустрічі – 0:1. Після цього гості знову розписались у воротах, але своїх. Розпочав усе Чарлес Невуче, який віддав передачу Нойоку, а замкнув її Боровиков – 1:1. До перерви закарпатці забили ще од ... Читати далі »
Просмотров: 3343 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 17.11.2010 | Комментарии (0)