Оболонь: Бойко, Васильєв, Лозінський, Яворський (Валєєв, 36), Кіцута, Сибіряків (Комленок, 26), Рожок, Морозюк, Іващенко (Мірошниченко, 46), Куценко, Варанков

Закарпаття: Бабенко, Донець, Чижевський, Браїла, Болохан, Артеменко (Поступаленко, 60, Шопін, 83), Козоріз, Гомес, Трішовіч (Ксенз, 46), Давидов, Микуляк

Попередження: Лозінський, Кіцута, Бойко - Трішовіч, Микуляк, Донець

На 45-ій хвилині Куценко не реалізував пенальті (воротар)

Післяматчеве експрес-інтерв'ю з наставником ужгородського “Закарпаття” - Ігорем Гамулою.

- Довго чекали того, що команда почне перемагати?

- Мені ось зараз мої помічники сказали, що ми в чемпіонатах України не вигравали на виїзді дуже давно. Але це не найголовніше, звичайно. Ми сьогодні доб ... Читати далі »
Просмотров: 935 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 19.09.2009 | Комментарии (0)

Команда Гамули перемогла другий раз поспіль. Цього разу київську "Оболонь" із рахунком 0-1. "Закарпаття" одержало перемогу у другої поспіль київської команди (нагадаємо, що вдома "Закарпаття" переграло "Арсенал" з рахунком 2-1 минулого туру Чемпіонату України).

Рахунок було відкрито на 5 хвилині. Відзначився Давидов. Також треба відзначити, що у першому таймі на 45+2 хвилині пенальті у ворота "Закарпаття" не реалізував Куценко.

Просмотров: 922 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 19.09.2009 | Комментарии (1)

Зі сподіваннями продовжити переможну ходу у поєдинках проти столичних клубів відправилося у Київ ужгородське «Закарпаття». Уже сьогодні о 15.00 команда гратиме у рамках 7 туру з місцевою «Оболонню».

Рівно три тижні через кваліфікаційні матчі збірної України та кубкові поєдинки перебували без офіційних зустрічей підопічні Ігоря Гамули. Аби по мінімуму нівелювати збої в ігровому ритмі ужгородці у суботу гостювали в Добромилі на Прикарпатті, де провели спаринг з ФК «Львів». Рахунок тієї зустрічі (0:0) нехай і не сприймається уболівальниками колективу визначальним для суджень про силу команди. Найперше тренерським штабом ставилося завдання дати безпосередню практику футболістам та проглянути новачків. Останніх, до слова у таборі «Закарпаття» з’явилося чимало.

… На кількох післяматчевих прес-конференціях Ігор Гамула нарікав перед журналістами, що йому не вистачає кваліфікованих кадрів для стартової одинадцяти. Проблеми тренера зрозуміло керівництво ФК. Й о ... Читати далі »
Просмотров: 911 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 19.09.2009 | Комментарии (0)

Комітет арбітрів України оприлюднив імена арбітрів поєдинку 7-го туру «Епіцентр чемпіонату України Прем’єр-ліга» «Оболонь» — «Закарпаття». У суботу в Києві гру обслуговуватимуть одесит Євген Абросимов (у полі). Йому допомагатимуть також одесит Ігор Бицкало та Андрій Мотика (з Тернополя). Резервний рефері Олександр Дердо з Іллічівська. Делегатом Федерації футболу україни призначено місцевого Бориса Воскресенського, інспектор ФФУ — Олег Кран з Харкова.