Четвер, 25.04.2024, 10:52

Головна » 2009 » Вересень » 19 » НЕ ПИВО ПИТИ ЇДЕ «ЗАКАРПАТТЯ» ДО «ОБОЛОНІ» — Оновлена і підсилена команда здобуватиме очки
Зі сподіваннями продовжити переможну ходу у поєдинках проти столичних клубів відправилося у Київ ужгородське «Закарпаття». Уже сьогодні о 15.00 команда гратиме у рамках 7 туру з місцевою «Оболонню».

Рівно три тижні через кваліфікаційні матчі збірної України та кубкові поєдинки перебували без офіційних зустрічей підопічні Ігоря Гамули. Аби по мінімуму нівелювати збої в ігровому ритмі ужгородці у суботу гостювали в Добромилі на Прикарпатті, де провели спаринг з ФК «Львів». Рахунок тієї зустрічі (0:0) нехай і не сприймається уболівальниками колективу визначальним для суджень про силу команди. Найперше тренерським штабом ставилося завдання дати безпосередню практику футболістам та проглянути новачків. Останніх, до слова у таборі «Закарпаття» з’явилося чимало.

… На кількох післяматчевих прес-конференціях Ігор Гамула нарікав перед журналістами, що йому не вистачає кваліфікованих кадрів для стартової одинадцяти. Проблеми тренера зрозуміло керівництво ФК. Й ось в останній день трансферного вікна, 31 серпня, на береги Ужа перебрадися сім відомі Павло Ксьонз (з «Динамо»), Олександр Грішовіч («Металіст), Олександр Зотов (донецький «Металург» Д), Сендлей Біто («Арсенал»). Також було дозаявлено і молодого «металістівця» Антона Поступаленка. Зрозуміло, що стільки облич не можуть не внести зміни як в тактичний малюнок ужгородців, так і безпосередньо в дії колективу на полі. Тож, схоже, уже сьогодні бачитимемо народження навіть не оновленого, а по-справжньому нового, гамулівського «Закарпаття». Залишилось тільки побажати Коучу успіху, а також терпіння, аби і попри ймовірне (бо ж відомо, що окрім комплектації футболістам слід відвести час і на зіграння) шкутильгання нарешті зліпити з нашого ФК боєздатний прем’єр-лігівський колектив.

Пряма трансляція матчу «Оболонь» — «Закарпаття» розпочнеться о 14.55 на ТРК «Футбол». Поєдинок в онлайн-режимі проглядайте на сайті www.fpe.cоm.ua.

Переглядів: 911 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2009  »