)

Головна » 2009 » Листопад » 6 » Запоріжці розгромили «Закарпаття»
17:15
Запоріжці розгромили «Закарпаття»
Поєдинок за 6 очок у Запоріжжі закінчився переконливою перемогою «Металурга» 3:0, Ігор Гамула і «Закарпаття» не зміг нічого протиставити суперникам.

Наставник ужгородської команди Ігор Гамула перед цією грою заявляв, що для нього звітний поєдинок у Запоріжжі важливіший від домашнього нічийного поєдинку з «Шахтарем» (1:1). З «Металургом» розігрувалися 6 очок. І якраз їх «Закарпаття» програло в одні ворота.

Багато в чому ужгородці винні самі, але й заслуг команди Романа Григорчука, який, до речі, вперше переміг в України як тренер, теж применшувати не варто. Запоріжці, яких дуже активно підтримували трибуни, діяли дуже натхненно, і було помітно, що налаштувалися на цю гру вони за повною програмою

Емоції у цьому матчі зашкалювали. Чого вартий епізод перед свистком на перерву, коли «металург» Вернидуб і «закарпатець» Гомес вирішили позмагатися у кулачному бої. Арбітр зустрічі киянин Ігор Іщенко нагадав забіякам, що це футбол, а не бокс чи кік-боксинг, і вилучив обидвох з поля. Тож другий тайм команди грали удесятьох.

А голи господарі забивали так. На 25-ій хвилині господарі заробили право на кутовий, після навісу гості відбилися, але повторна верхова передача Калонаса виявилася фатальною для гостей із Закарпаття. Вернидуб пробив точно – 1:0.

А через 8 хвилин у м’яч не влучив ветеран з ветеранів українського футболу Чижевський, який дозволив Алозі подвоїти рахунок. Схоже, це гол так вплинув на досвідченого Олександра Чижевського, якому ще матчі 2-3 залишилися до абсолютного рекорду – 400 поєдинків в еліті українського футболу, і на другий тайм він не вийшов.

Але помилятися у «Закарпатті» того дня було кому і без Чижевського. Чергова необачна гра оборонців призвела до того, що Аржанов вийшов на побачення з Надем і переграв того. Рахунок розгромний – все зрозуміло.

Якщо аналізувати весь матч, то, з одного боку, важко було зрозуміти, яким чином «Закарпаття» планує досягти сприятливого рахунку (адже на початку гри склалося враження, що гості грають виключно на нічию). Але з іншого – хто його знає, як би проходив матч надалі, якби господарі не реалізували цей кутовий на 25-ій хвилині.

Ну, і, звичайно, підвели підопічних Ігоря Гамули банальні помилки в захисті. А запоріжці заслужено перемогли у надзвичайно важливому поєдинку і поліпшили своє турнірне становище.