Вівторок, 16.04.2024, 21:49

Головна » 2009 » Вересень » 7 » Київський "Арсенал" "вкрав" футболіста
Київський "Арсенал" "вкрав" футболіста
В останні години трансферного вікна "Арсенал" підписав контракт з футболістом ФК "Львів" Валерієм Федорчуком. Однак, стало відомо, що Валерій досі належить своєму старому клубу.

Ця новина - як грім серед ясного неба. Але факт залишається фактом, гравець молодіжної збірної України поставив підпис під п'ятирічним контрактом з "Арсеналом" і офіційно представлений новачком команди. Тим часом його колишній клуб ФК "Львів" звернувся до Прем'єр-ліги з офіційним листом.

У ньому говориться, що у Валерія є чинний контракт з ФК "Львів", і його команда ні в "Арсенал", ні в якій іншій клуб трансфер не здійснювала. Виходить, повторюється історія з втечею з "Шахтаря" Франселіно Матузалема.

Тільки цей масштаб не європейський. Сам футболіст зараз знаходиться у Франції й готується в складі молодіжної збірної до матчу зі збірною Франції, в якому нашим хлопцям треба гідно виступити.

Спортивний директор ФК "Львів" Роман Лаба шокований поведінкою свого гравця і налаштований діяти рішуче: "Федорчук вчинив дуже негарно, - зізнався спортивний директор львів'ян. - Ми на нього розраховували, а він фактично поставив нам підніжку. Какой" Арсенал "?

На даний момент він є нашим гравцем, і про підписання контракту з іншим клубом не може йти мови. Ми з нетерпінням чекаємо на його повернення з Франції. Якщо Валерій все-таки підписав контракт з "канонірами", його чекають серйозні штрафні санкції. Ми будемо змушені подати копії контракту в Прем'єр-лігу і вимагати для нього дискваліфікації ".

Тим часом багато одноклубники не засуджують дій свого лідера і поставилися з розумінням до ситуації: "Важко що-нібкдь з цього приводу говорити, оскільки ми не володіємо інформацією, - сказав нам півзахисник ФК" Львів "Павло Худзік. - Наскільки відомо, у нього закінчувався контракт, а новий йому не пропонували.

Безумовно, Валера хотів прогресувати і рости в професійному плані. Тому він зважився на перехід в "Арсенал". Сподіваюся, він швидко адаптується в новому клубі і стане одним з лідерів "канонірів". Клуби повинні мирно між собою узгодити цей трансфер, щоб Валера спокійно дебютував у новій команді ".
Переглядів: 842 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2009  »