П`ятниця, 29.03.2024, 13:59

Головна » 2009 » Вересень » 13 » ІГОР ГАМУЛА СТВЕРДЖУЄ — СУПЕРНИК У НАС БУВ НЕ ЗІ СЛАБКИХ
ІГОР ГАМУЛА СТВЕРДЖУЄ — СУПЕРНИК У НАС БУВ НЕ ЗІ СЛАБКИХ
Спокійнішим ніж зазвичай споглядав за діями своїх підопічних у поєдинку проти ФК "Львів" головний тренер ФК "Закарпаття" Ігор ГАМУЛА. Можливо, на поведінку завше емоційного коуча вплинула статус матчу: вперше починаючи з середини липня над ним не висів тягар прем’єр-лігівської відповідальності.

— Ігоре Васильовичу, як оціните спаринг?

— Я б назвав його боговим і безкомпромісним: попри неофіційність зустрічі обидві сторони не бажали поступатися. Ми ж використали майже усіх наявних в обоймі футболістів (окрім Антона Поступаленка, Олександра Зотова й Олександра Трішовіча, які залишилися в Ужгороді. де проводили індивідуальні заняття). Моя команда грала на фоні втоми від складних фізичних навантажень, однак це їй не завадило не поступитися у боротьбі. Трішки б точності нашим форвардам і бути б голу у ворота господарів.

— Наскільки виправвданим видається зустріч колективу елітного дивізіону із першолігівсьим клубом?

— Та ні, ФК "Львів" — непростий суперник, який тільки випадково минулої весни вилетів з обойми найсильніших. Це — добротна команда, яка, як мені здається, скоро знову підвищиться класом вище. Тож суперник у нас був ще той!

— Якої оцінки заслуговують новачки та перебуваючі на перегляді футболісти?

— Ніхто не вдарив лицем у багнюку. Проте конкретніші висновки робитимемо згодом.

— Спасибі за розмову.

Інформаційний відділ ФК "Закарпаття".
Переглядів: 848 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2009  »