)

Головна » 2009 » Вересень » 28 » "Закарпаття" - "Дніпро" 0:2. Ціна помилки
18:06
"Закарпаття" - "Дніпро" 0:2. Ціна помилки
Після двох перемог поспіль «Закарпаття» покинуло дно турнірної таблиці, однак задля більш переконливого відриву з небезпечної зони ужгородцям вкрай необхідно набирати очки. Навіть якщо граєш проти таких грандів як «Дніпро». Тим паче дніпряни не так давно з великими труднощами обійшли підопічних Гамули у кубковому двобої. Та й у паузі в ході чемпіонату в ужгородському клубі з’явилися ряд новачків, які за задумом мали б посилити гру команди. Тому очікувалось, що закарпатці дадуть іменитим гостям справжній бій.

Саме це й засвідчив початок гри. Ужгородці впевнено заволоділи ініціативою і кілька разів не зуміли реалізувати стовідсоткові моменти. Зовсім не відчувалося, що господарям протистоїть команда, яка входить до трійки лідерів у Прем’єр-лізі.

На 13-й хвилині Микуляк по правому краю увійшов в штрафну гостей, побачив на протилежному фланзі одинокого Артьоменка, відпасував йому та Олександр не зумів спрямувати м’яч в пусті ворота.

Дніпряни не менш гостро відповіли. Через три хвилини після тривалої перепасовки м’яч в центрі карного майданчика отримує Назаренко, б’є прямісінько в Бабенка.

На 20-й хвилині знову перспективну атаку господарів завершував дует Микуляк-Артьоменко. Цього разу Владислав подав навісну передачу на Артьоменка, останній, перебуваючи один перед воротами, не зумів головою дотягнутися до м’яча.

Гості відповіли небезпечним штрафним у виконанні Калініченка. Бабенко помилився на виході, м’яч пролетів в кількох сантиметрах від стійки. Через шість хвилин атаку дніпрян завершував Гоменюк – удар прийшовся над перекладиною.

На 31-й хвилині Калініченко з штрафного ледь не закинув смугастого за комірець Бабенку, який необачно вийшов за межі воротарського майданчика. Дмитро з труднощами дотягується до м’яча і переводить удар на кутовий.

На 36-й хвилині Трішовіч змусив Лаштувку продемонструвати свої воротарські здібності. Чеський легіонер парирує потужний вистріл гравця «Закарпаття» лише за допомогою кулаків.

На 42–й хвилині оборонці ужгородської команди припустилися помилки, яка коштувала їм гола. Після вкидання з аута, м’яч пролетів між ногами кількох гравців «Закарпаття» поки його не зупинив перед воротарським майданчиком Гоменюк, який не пробачив господарям такої помилки – 0: 1. Через кілька хвилин арбітр сигналізував про завершення першого тайму.

На другу половину гри коуч дніпрян замінює Селезньова на Ферейру і посилює центральну ланку команди з метою утримання переможного результату і робить ставку на гру на контратаках. Сподівання Безсонова цілком виправдалися на 60-й хвилині, коли його підопічні в центрі обікрали господарів поля, м’яч на правому фланзі отримує Калініченко і одразу нарізав вивірену передачу на Гоменюка, якому нічого не залишалося як підставити голову і спрямувати м’яч у дальній від Бабенка кут - справжня футбольна класика. Цікаво, де в цей час були захисники закарпатської команди?..

Далі гра перейшла в спокійне русло – дніпряни подовгу тримали м’яч, а в господарів щось не клеїлося в атакувальних діях. Гамула випускає на поле ще двох нападників – Біто та Невуче. Однак, чимось яскравим ці гравці себе не проявили. Біто частенько перетримував м’яч, а Невуче окрім кількох фінтів в центрі поля так і не встиг загострити гру команди біля володінь Лаштувки.

Хоча на 71 хвилині господарі втратили чергову нагоду для взяття воріт суперника. Відмінну передачу з лівого флангу отримав Гомес. Аргентинець відірвався від опікунів зблизився до воріт і намагався на техніку перекинути Лаштувку, але м’яч пролетів над воротами. В кінці матчу Давидов міг забити гол престижу, але його удар головою прийшовся поруч зі стійкою.

Роман СЕНИШИН, Інформаційний відділ ФК "Закарпаття"
Переглядів: 845 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0