)

Головна » 2010 » Березень » 27 » Закарпаття - Оболонь 0:1
18:00
Закарпаття - Оболонь 0:1

В цьому матчі сталося те, чого найбільше боялися усі прихильники ужгородського «Закарпаття». Футболісти так і не змогли налаштуватись на гру із рівним за класом суперником після важкого поєдинку із «Динамо». Найсуттєвіша причина поразки вже ж психологічна. З цим навіть погодився і Ігор Гамула після матчу. А от «Оболонь» цим моментом дуже вдало скористалась. Кияни хоч і у не найкращих фізичних кондиціях, але змогли забити і втримати потрібний результат.

Сама гра була напрочуд млявою. Однак протягом усього першого тайму м’яч краще тримався у гостей. «Оболонь» принаймні намагалась демонструвати комбінаційний футбол і застосовувала дальні удари по воротах Бабенка, щоправда, всі вони були неточними. Однак і це на фоні інертних закарпатців виділяло команду Ковальця. Мали кияни і один стовідсотковий момент у першому таймі. Куценко нехитрою передачею закинув м’яча за комірець Хауші, і Сібіряков опинився віч-на-віч із Бабенком. Але Дмитро цього разу виручив.

Єдине досягнення «Закарпаття» за весь перший тайм – це момент Іванова, котрий, увійшовши з флангу у вільну зону карного майданчику гостей, вирішив чомусь пробити з гострого кута. Але ударом цей подарунок для Олександра Рибки назвати було важко.

Здавалося у перерві Ігор Гамула таки зможе розбудити героїв протистояння із «Динамо». Але настанов тренера вистачило максимум на перші 5 хвилин другого тайму. Кияни вміло збили темп і до того ж зуміли вискочити у результативну контратаку. Куценко розпочав, віддавши на фланг на Конюшенка, капітан промчався по бровці і прострелив у центр карного майданчику, а звідти ніким не прикритий Рожок несильним, але точним ударом відкрив рахунок.

Після пропущеного м’яча Гамула кинув у бій усі свої атакувальні резерви – Алексєєва та Невуче. Однак, якщо нігерієць хоч чіплявся за м’яч, то форвард з Молдови попри свої габарити програвав усі можливі протистояння. Таким чином усі намагання господарів хоча б зрівняти рахунок завершувалися у більшості випадків на підступах до штрафного майданчика.

Єдиний по-справжньому гольовий момент у «Закарпаття» виник на останній доданій арбітром хвилині матчу. Комарницьий вкотре навісив до штрафного, але цього разу точно на голову партнера. Партнером виявився центрбек Хауші... З трьох метрів побив прямо в руки Рибки.

0:1 – і тепер команді Гамули доведеться серйозно поборотись, аби набрати очки для збереження прописки в еліті.