Вівторок, 23.04.2024, 20:40

Головна » 2011 » Січень » 14 » У лідерів "Оболоні" новий імідж
У лідерів "Оболоні" новий імідж

Але попри те, що хлопці викладаються в повну силу, вони знаходять час пожартувати. Ось і на ранкове тренування Павло Худзік, Олександр Мандзюк та новачок колективу Ігор Ільків з`явилися у новому іміджі – вони постриглися налисо. Це звичайно викликало чимало жартів від партнерів по команді.

- Чому зважилися на такий крок, - запитую у Павла та Сашка.

П.Х. – Я вклав парі з Євгеном Зарічнюком, що як тільки я пострижуся повністю, то й він також зробить це. (Молодий Євген має в команді найдовше волосся і дуже його цінує , а тому не стрижеться вже довгий час. – Прим. Авт.) Я свою обіцянку виконав, тепер крок за ним.

О.М. – А я вирішив просто підтримати Пашу. Паша ти ж без мене не пішов би на це?

П.Х. – Мабуть ні.

О.М. – А Ігор Ільків, з котрим ми грали ще у «Львові», також приєднався до нашої акції.

- Що сказали ваші дружини коли дізналися про це?

П.Х. - Навіть відключила скайп, коли побачила мене такого. Не захотіла далі розмовляти. Але згодом відійшла, заспокоїлася.

- Як спокутуватимешся перед нею?

П.Х. - Обов’язково привезу цінний подарунок. Щось з ювелірних виробів.

О.М. – Моя дружина також була в шоці. Тим паче, що під час відпустки просила мене коротко не стригтися, коли ходив до перукарні.

- А ви давненько носили такі зачіски?

П.Х. – Я десь років дванадцять тому.

О.М. – Я також. Тоді закінчував кримське училище олімпійського резерву і ми зробили цемайже всією командою.

- А інші партнери по «Оболоні» не підтримають ваш почин?

О.М. – Про це мови не було. Кожен нехай вирішує сам.

- А голова не мерзне?

О.М. – Трішки. Але тут морозу нема, а за день-другий звикнемо.

П.Х. – Та й тренування такі інтенсивні. Що цього не помічаєш.

- Як втягуєтеся в сезон?

П.Х. – Тренуюся з величезним задоволенням. Умови чудові, заняття завжди проводяться з мячем. І це класно. Скоро почнуться контрольні матчі і стане ще цікавіше.

О.М. – Я на новорічні свята трохи прихворів, але зараз вже в нормі. Працюю з величезним бажанням. Знаю, що Сергій Іванович (Ковалець. – Прим. авт.) побудує так тренувальний процес, щоб перед початком сезону ми набрали непогану ігрову форму. Нам заспокоюватися в чемпіонаті не можна, адже незважаючи на осінні перемоги, ще рано почивати на лаврах.

Микола Коберський, Офіційний сайт "Оболоні"Другого тренувального дня гравці «Оболоні» провели два повноцінні заняття. Тренерський штаб команди заздалегідь розробив план зборів і чітко дотримується його. Звичайно, після відпустки футболістам потрібен час аби набрати ігрові кондиції, тому перші дні навантаження даються взнаки.

- Чому зважилися на такий крок, - запитую у Павла та Сашка.

П.Х. – Мабуть ні.

- Що сказали ваші дружини коли дізналися про це?

- Як спокутуватимешся перед нею?

П.Х. - Обов’язково привезу цінний подарунок. Щось з ювелірних виробів.

- А ви давненько носили такі зачіски?

П.Х. – Я десь років дванадцять тому.

- А інші партнери по «Оболоні» не підтримають ваш почин?

О.М. – Про це мови не було. Кожен нехай вирішує сам.

- А голова не мерзне?

О.М. – Трішки. Але тут морозу нема, а за день-другий звикнемо.

П.Х. – Та й тренування такі інтенсивні. Що цього не помічаєш.

- Як втягуєтеся в сезон?

Микола Коберський, Офіційний сайт "Оболоні"

Переглядів: 585 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2011  »