Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
)

Головна » 2009 » Жовтень » 5 » СТРАХІТТЯ ПО-ЛЬВІВСЬКИ — «НІЯКІ» «КАРПАТИ» НЕЛОГІЧНО ПЕРЕМОГЛИ «ЗАКАРПАТТЯ»
19:44
СТРАХІТТЯ ПО-ЛЬВІВСЬКИ — «НІЯКІ» «КАРПАТИ» НЕЛОГІЧНО ПЕРЕМОГЛИ «ЗАКАРПАТТЯ»
Ох і не солодко видалось фанатам ужгородського «Закарпаття» після фінального свистка поєдинку 9-го туру їхньої команди з «Карпатами» — гол Сергія Кузнєцова на 93 хвилині матчу виявився незаслужено переможним для львів’ян.

Приголомшеною на стадіоні «Україна» стояла закарпатська футбольна делегація по закінченню звітної гри: такого жахливого кінця не чекав ніхто. Той недільний вечір увійде в історію одним з найчорніших для нас у взаємостосунках з «Карпатами». Бо ж розвиток подій на полі віщував ужгородцям як мінімум нічию (і це в найгіршому випадку!).

У стартовому складі команди Ігоря Гамули знайшлося місце відразу двом новачкам — Леандро та Андроніку, які грали відповідно зліва та справа на флангах. На правах господарів стартові хвилини активніше проводять львів’яни. Проте ініціатива на полі не призводить до загострення біля воріт Дмитра Бабенка. Наші ж побудували гру від оборони на контратаках. і кілька з таких випадів футболісти Срібної землі повинні були реалізовувати. Ось, скажімо, Сергій Давидов виходив з гострого кута на ворота Андрія Тлумака, далі той же Давид небезпечно прострілював на Микуляка, Гомес одним пасом обрізав оборону гостей і вивів на «флангове» побачення з Тлумаком Александера Трішовіча. Та, на щастя для господарів свої моменти у першому таймі гості не реалізували. Що ж до самих «Карпат», то ті запам’яталися хіба що ударом головою Самсона Годвіна. Інша справа, що «бандерштад» (а саме так йменують себе місцеві) виявилися куди спритнішими у створенні шоу на полі. Так, на 45 хвилині той же Годвін відмахнувся на Владислава Микуляка (за попереднім вердиктом лікарів у Влада перелом носа) за що побачив перед собою червону картку від киянина Євгена Венгера. Здавалось би ось він, подарунок долі — наступну половину матчу суперник проведе у меншості, а дивлячись на сьогоднішні беззубі, відверто кажучи, нікудишні за продемонстрованим рівнем футбольної майстерності «Карпати» не сумнівався у перемозі ужгородців. Усього лиш потрібно було додати активності на флангах і гостроти на передню лінію й біло-зелених освистували б рідні трибуни. Та що поробиш, коли петлю на свою шию ми закинули власними ж руками. І все здавалось би проходило за нашим сценарієм — гості володіють беззаперечною перевагою у першому таймі, а Давидову не вистачає сили в ударі головою, аби розпочати лік голам. Ось воно, підняте резервним арбітром табло з трьома доданими хвилинами, стікають і ці миттєвості. І треба ж було Олександру Ситнику обрізатися у центрі поля, а Сергій Кузнєцов уже розібрався у штрафній — 0:1. Тож на двотижневу перерву йдемо у жахливому стані.

Склад ФК «Закарпаття»: Дмитро БАБЕНКО, Владислав МИКУЛЯК (46хв., Олександр АРТЬОМЕНКО), Володимир БРАЇЛА, Олександр ЗОТОВ, Вадим БОЛОГАН, Іван КОЗОРІЗ, Александер ТРІШОВІЧ (70 хв., Павло КСЬОНЗ), Рубен ГОМЕС, Сергій ДАВИДОВ, Ігор АНДРОНІК, ЛЕАНДРО (85 хв., Олександр СИТНИК).

Інші матчі туру закінчилися так: «Зоря» — «Таврія» — 0:0, «Металург» Д. — «Іллічівець» — 4:1, «Оболонь» — «Металург» З. — 4:1, «Металіст» — «Кривбас» — 1:0, «Арсенал» — «Динамо» — 0:1, «Дніпро» — «Шахтар» — 2:2, «Ворскла» — «Чорноморець» — 0:0.
Переглядів: 820 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0