П`ятниця, 29.03.2024, 08:48

Головна » 2011 » Січень » 25 » Шевченко: ЄВРО-2012 - питання національної гордості
Шевченко: ЄВРО-2012 - питання національної гордості
500 днів до старту ЄВРО-2012. Форвард київського "Динамо" і за сумісництвом посол турніру Андрій Шевченко прокоментував свої враження від підготовки країни до престижного європейського форуму.

"Підготовка йде дуже добре. Україна досягла значного прогресу за останні 5-6 місяців, тут дуже серйозно підходять до справи. Турнір – дуже важливий для України, не лише в контексті футболу, але й в контексті розвитку країни та її народу. Я переконаний, що ми будемо прекрасно готові: це питання національної гордості.

У плані футболу Україні наразі справді є чим пишатися. Молодіжна збірна є однією з найкращих в Європі, донецький "Шахтар" уперше пробився до плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА, а за два роки до того завоював прем’єрний для себе євротрофей – Кубок УЄФА. Усе це свідчить про те, що Україна поступово наближається до вершин континентального футболу. Ми зараз на підйомі – як на рівні збірних, так і клубів.

Я бачу великі зміни. Низка клубів стабільно виступає у єврокубках. А той факт, що донецький "Шахтар" подолав груповий бар'єр Ліги чемпіонів УЄФА, є великим досягненням для українського футболу".

На думку Шевченка, велика заслуга у цьому і ЄВРО-2012, адже тепер багато клубів інвестують значні кошти в розвиток інфраструктури та у дитячий футбол.

Поступово оновлюється і національна команда України. Разом із когортою ветеранів на чолі з Шевченком, котрий у жовтні зіграв свій сотий матч у складі "синьо-жовтих", у збірній покладають великі надії і на групу молодих виконавців. Зокрема, привертають увагу Тарас Степаненко та Ярослав Ракицький із "Шахтаря", Євген Коноплянка із "Дніпра" та одноклубник Шеви Андрій Ярмоленко.

"Вони уже можуть вважатися ключовими гравцями збірної – нове покоління, з яким пов'язуються великі сподівання.У нас молода команда, яка наполегливо готується до турніру. Упевнений, що наша молодь прекрасно проявить себе на ЄВРО-2012. Це питання честі та гордості для усіх нас", - цитує Шевченка офіційний сайт УЄФА.
Переглядів: 501 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2011  »