Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
)

Головна » 2009 » Жовтень » 3 » Молодіжний склад "Карпат" переміг ужгородське "Закарпаття" - 4:0
21:01
Молодіжний склад "Карпат" переміг ужгородське "Закарпаття" - 4:0
Сьогодні молодіжний склад «Карпати» на львівському стадіоні СКА з рахунком 4:0 переміг ужгородське «Закарпаття» і продовжує очолювати турнірну таблицю, не втративши після 9 турів жодного очка.

Лідер першості країни, не зважаючи на відчутну перевагу, лише в кінці першого тайму зумів розмочити ворота аутсайдера, яких тренує Михайло Іваниця. Могли відзначитись вихованець закарпатського футболу Юрій Габовда, Ярослав Сворак, проте надійно грав на останньому рубежі Юрій Славік та й вчасно підстраховував партнерів Ростислав Чижевський, батько якого Олександр, до речі, є рекордсменом «Карпат» за кількістю зіграних матчів у чемпіонатах.

І лише на останніх секундах захисник Андрій Сагайдак, підключившись до атаки, під гострим кутом після флангової передачі Сворака красиво пробив сходу в дальній кут. Для Сагайдака, до речі, це був перший гол в складі дублерів «зелено-білих» - в 66-й грі. Закарпатці відповіли потужним штрафним ударом Ігоря Тимченка і Юрій Мартищук, не без труднощів ліквідував небезпеку.

А після перерви все стало на своє місця. Захисні редути гостей почали раз за разом не встигати за розвитком атак «Карпат» і Роберт Молнар зупинив прохід Юрія Фурти з порушенням правил. А штатний пенальтист львів’ян Ярослав Куцяба чітко пробив з позначки.

А через декілька хвилин джокер Володимир Гудима вже 4-й раз в сезоні відзначився, виходячи на заміну, цього разу обробивши м’яч та пробивши в ближній кут воріт А потім настала черга забивати і Фурти, після удару якого м’яч від ноги захисника застав зненацька воротаря «Закарпаття».

Рахунок міг стати ще красномовнішим, але після пострілу Антона Луцика м’яч влучив у поперечину воріт гостей, за діями яких з трибун уважно спостерігав і головний тренер «Закарпаття» Ігор Гамула. Тож «Карпати» в останніх чотирьох турах менше трьох голів не забивають і на підопічних Романа Толочка чекає гра наступного туру проти своїх найближчих переслідувачів з «Шахтаря».
Переглядів: 832 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0