)

Головна » 2010 » Березень » 19 » Молодіжка "Закарпаття" поступилася "Арсеналу"
11:37
Молодіжка "Закарпаття" поступилася "Арсеналу"
Нещасливим виявилися поїздка молодіжного складу ФК "Закарпаття" у село Щасливе в гості до київського "Арсеналу" — команда зіграла надто непевно, поступившись — 2:0. Морозна погода, яка опанувала Київщину не завадила "арсеналівцям" достойно виступити перед рідною публікою. Опонента кияни приймали в критому манежі зі штучним трав’яним покривом.

Закарпатці ж приїхали у Бориспільський район усього за три години до початку матчу, однак цього дня не це стало каменем спотикання ужгородців. Якось аж надто важко давалася гра у футбол колективу. Як на мене, то зачасто грішили неточними передачами підопічні Михайла Іваниці, майже не вдавалося зачепитися за м’яч після стандартів, замало виграних єдиноборств, аж надто багато тактичних промахів. Ба, кияни, які з кінця першого тайму грали у десятьох більше володіли м’ячем і практично безапеляційно володіли ініціативою!

Щоправда, не скажу, що нашим воротам постійно загрожували, ні, за гру набереться ледь п’ять вартих уваги моментів. Інша справа — їхня реалізація. Бо якщо на 52 хвилині Богдан Куклишин з метрової відстані не вцілив у ворота, то господарі відповіли точними ударами із далеко не, так званих, "вбивчих" позицій. Та й забивати першими повинні були гості, коли майже після чверті першого тайму рій Шукаль вивів на побаченя з голкіпером Михайла Трухана. І як тут не згадати момент Василя Ваха, який невдало виконав штрафний майже з лінії карного майданчику. Натомість ужгородці дивували "пробоїнами" — зльоту лівою ногою правша вцілив за комір Андрію Михайлову. А вже наступного відрізку, за переваги закарпатців "арсеналівці" відповіли реалізованим стандартом.

Тож цього сезону молодіжка "Закарпаття" поступилася киянам із загальним рахунком у двох зустрічах — 1:4. Мабуть, віддавати борги доведеться наступного розіграшу турніру.

Статистика матчу:

Голи: 1:0 — 17 хв., 7. Володимир МИХАЛЬЧЕНКО; 2:0 — 60 хв., 9. Руслан ЧЕРНЕНКО.

Вилучення: 42 хв., 17. Павло КАРЛОВ ("А").

Попередження: "А" — Дідик (41 хв.); "З" — Молнар (40 хв.), Коваленко (79 хв.)

Бригада рефері — Арбітр: Олексій Лаврів; 1-й асистент: Євген Халамендик; 2-й асистент: Сергій Цимбал; резервний рефері: Олександр Павлюк; делегат ФФУ: Михайло Прозоровський.

Склад ФК "Арсенал": 1. Євген БУКША (67 хв., 12. Андрій КОМАРНИЦЬКИЙ), 5. Сергій МАТЮХІН, 4. Ігор ДІДИК, 15. Артем ШАБАНОВ, 17. Павло КАРЛОВ, 19. Аркадій ГЕРАСИМОВ, 7. Володимир МИХАЛЬЧЕНКО (46 хв., 2. Микола ЛАХТИР), 10. Іка МЕПОРІЯ (к) (89 хв., 11. Олавале ФАБУНМІ), 9. Руслан ЧЕРНЕНКО, 14. Ігор БРОВКО, 13. Артем СТАРГОРОДСЬКИЙ (46 хв., 20. Поль ЕССОЛА).

Склад ФК "Закарпаття": 73. Андрій МИХАЙЛОВ, 8. Роберт МОЛНАР (69 хв., 7. Станіслав КОВАЛЕНКО), 23. Ігор ВАРГА, 15. Антон ШЕНДРИК (46 хв., 18. Ігор АНДРОНІК), 4. Віталій ШЕХОВЦОВ, 14. Василь ВАХ, 6. Юрій ШУКАЛЬ (к), 17. Василь ГОРСЬКИЙ (62 хв., 22. Іван КУЗЬМА), 19. Михайло ТРУХАН (67 хв., 29. Віктор РЯШКО), 11. Олександр РУСИН, 20. Богдан КУКЛИШИН.
Переглядів: 733 | Додав: ViT(Vet@l) | Рейтинг: 0.0/0