Четвер, 18.04.2024, 15:15

Головна » 2011 » Березень » 21 » Дніпро переміг Динамо
Дніпро переміг Динамо
Центральний матч туру УПЛ обіцяв бути цікавим, і ці очікування виправдав. Сама погода в цей день сприяла святу футболу на "Дніпро-арені". Повіримо коментатору, який повідомив, що квитки на матч Дніпро-Динамо були викуплені ще у четвер. А самі фани дніпропетровців підготували чудовий передматчевий перфоменс.

Якщо розглянути стартові склади команд, то несподіванкою, мабуть, стала відсутність у господарів Русла, який захворів напередодні матчу. Сьомін випустив той же склад, що в четвер грав у Манчестері. А ігрові схеми у обох клубів були практично ідентичними: чотири захисники, два опорні півзахисники, один плеймейкер, два вінгери та нападник. Дуже популярна схема, якщо згадати останні ігри ЛЧ.

З самого початку матчу ініціативу захопили господарі. Тренерська рука Рамоса стає відчутнішою з кожною грою. І тепер дніпропетровці почали грати у швидкий футбол, граючи в один дотик і «в стіночки» проходячи центр поля. Непоганий момент мав Коноплянка, але молодий талант трохи не докрутив м’яч у ствір воріт. Динамо ж відповідало контратаками, одна з яких ледве не призвела до взяття воріт Дніпра. Мандзюк помилився перший раз, не встигнувши створити штучний офсайд, і Ярмоленко виходив на ударну позицію, сам Віталій і спробував виправити ситуацію, проте молодий гравець Динамо прибрав м’яч під себе і пробив. Лаштувка виручив, Шевченко підібрав і прострелив на Ярмоленка, котрий, борючись з Мандзюком, так і не зміг попасти в пусті ворота. Без голів завершився перший тайм.

Події другого тайму призвели до логічного взяття воріт Динамо. Даніло Сілва впустив Коноплянку у штрафний майданчик, а той навісив на дальній кут куди вже набігав Стрініч – 1:0. Дніпропетровці вміло довели гру до логічного кінця, використовуючи перевагу в рахунку. Гостям не допоміг навіть Алієв, котрий замінив малопомітного Нінковича. Цілком заслужена перемога Дніпра, гра котрого прогресує з кожним матчем. Таким чином інвестиції Коломойського почали себе виправдовувати і тепер відстань між Дніпром і Металістом складає всього лише один бал.

fanatyk, спеціально для fc-zakarpattya.at.ua
Дніпро - Динамо 1:0
Гол: Стрініч, 51

Дніпро: Лаштувка, Інкум, Мандзюк, Чеберячко, Деніиов, Кравченко, Ротань, Стрініч(Ферейра, 76), Жуліано, Коноплянка (Назаренко, 80), Гладкий (Шахов, 90+1)