Гостей: 1
Користувачів: 0
)

Головна » 2011 » Січень » 24
Воротар і капітан ужгородського «Закарпаття» Дмитро Бабенко за свою кар'єру провів 349 матчів у чемпіонатах і розіграшах кубка України. Дебют Бабенко відбувся 24 вересня 1995 року у матчі команд першої ліги «Хімік» (Сєвєродонецьк) - «Дніпро» (Черкаси), в тій грі сєвєродонецька команда ворота, якій вперше захищав Дмитро, перемогла з рахунком - 3:0.

З тієї пори пройшло вже більше п'ятнадцяти років і у маститого капітана ужгородців в активі 112 «сухих» матчів у чемпіонатах України, що складає 34,0% від загальної їх кількості (331) і 6 матчів на «0» в розіграшах Кубка України або 33 , 3% з 18 кубкових зустрічей.
Відзначу, що в складі «Закарпаття» Дмитро Бабенко виступає з березня 2006 року і за цей час провів 126 матчів в українських турнірах і в 41 матчі зберіг свої ворота на замку. Рекорд, коли ворота Дмитра залишалися недоторканими, також відбувся в Ужгороді, так в сезоні 2006/2007 року він зумів у 19 матчах зберегти свої ворота в 33 (57,5%) матчах ч ... Читати далі »
Просмотров: 512 | Добавил: ViT(Vet@l) | Дата: 24.01.2011 | Комментарии (0)

В товарищеском матче харьковский "Металлист" переиграл ташкентский "Пахатакор".

Товарищеский матч. "Металлист" (Украина, Харьков) - "Пахтакор"(Узбекистан, Ташкент) – 1:0

Гол: Лысенко, 69

"Металлист" (1-й тайм): Старцев - Фининьо, Березовчук, Обрадович, Бордиян, Валяев, Эдмар, Шарпар, Бланко, Тайсон, Кристальдо

"Металлист" (2-й тайм): Горяинов - Романчук, Пшеничных, Обрадович, Барилко, Шарпар, Шелаев, Воробей (Войтенко, 69), Пищур, Лысенко, Олейник

Напомним, это уже третья победа харьковчан в период подготовки ко второй части сезона.